Naši sponzoři

www.zoocentrum.cz

O vaše domácí mazlíčky se staráme již od roku 2001, kdy jsme otevřeli první kamenný obchod v Sokolově. Od té doby jsme otevřeli další tři obchody – v Karlových Varech, v Aši a druhý v Sokolově o celkové rozloze přes 500 metrů čtverečních. Do jedné z prodejen chodila nakupovat i zaměstnankyně firmy Seznam.cz, která nás přesvědčila, abychom si udělali internetový obchod, protože naše ceny na prodejnách jsou tak nízké, že by zajímaly nejen...

Štefaník Logistics

www.stefanik-logistics.eu je společnost zabývající se dopravou, spedicí, logistikou a zastupování v celním řízení. Zaměřuje se na import a export ze všech zemí EU a dále také Írán, Spojené Arabské Emiráty a Saudskou Arábii.

www.nade.cz

Společnost Nade s.r.o. zabívající se strojírenskou výrobou je naším partnerem od prvních krůčků ve světě motorsportu. 

www.profi-bowling.cz

Four-Bowl Ostrov je moderní centrum volného času fungující od srpna 2003. Hlavní nabídkou jsou čtyři profesionální bowlingové dráhy firmy Brunswick, dále stolní hra Shuffleboard, stolní fotbal, hokej, šipky, kulečník a bar. Příjemné prostředí naší herny Vás jistě osloví a rádi zde strávíte chvíle u skleničky dobrého pití se svými přátely.

Taxi-stehovani.cz

www.taxi-stehovani.cz Taxi stěhování - Je stěhování formou "My si to sami naložíme" Přistavíme Vámi požadované vozidlo s řidičem, který přikryje a zabezpečí náklad kurty proti posuvu. Ke stěhování využíváte Vašich možností a šetříte tak svoji peněženku. Případná pomoc od řidiče s nakládkou a vykládkou není možná.

PETRIČKO zdravotnické potřeby

Zdravotnické potřeby - Petričko Pavel vznikly jako rodinná firma v roce 1994 v Karlovarském kraji. Počínajícím místem podnikání byl Ostrov nad Ohří. Původní zaměření bylo zejména prodej bandáží, inkontinence, ortopedických ortéz, zdravotnické obuvi a drobné drogerie. V roce 1996 byly otevřeny zdravotnické potřeby (pobočka) v Karlových Varech a v roce 2008 byly otevřeny zdravotnické potřeby pobočka v Plzni.

Krufin s.r.o.

Firma KRUFIN s.r.o. vznikla v roce 2003 s cílem poskytnout práci lidem se zdravotním znevýhodněním a nabídnout jiným firmám tzv. náhradní plnění.

Imagedent

Naším cílem je přinést klientům služby na nejvyšší možné úrovni. Uvědomujeme si, že každý chrup je jiný a proto vyžaduje osobitý přístup a to tak, aby byl výsledkem zářivý úsměv. V dnešní době se žádný produkt nebojí garantovat dokonalost a krásu vašeho chrupu. Je to právě individuální přístup a práce specializované osoby, která navrací vašim zubům sebevědomí.

Rončka s.r.o.

Rončka s.r.o. poskytuje  100% kvalitu díky  strojům od firmy TRUMPF, kde jsme schopni dosáhnout vysoce přesných polotovarů vyráběných z plechů, a to také díky softwaru řízení výroby na PC, umožňujících maximální využití vstupního materiálu a minimalizaci množství vznikajícího odpadu

Leander

Dne 15. června 1907 vydal obecní úřad v Loučkách (tehdy Grünlas) Benjaminu Franklinu Huntovi, zástupci firmy «Benjamin F. Hunt and Sons, Boston», písemné povolení k výstavbě porcelánky na místě staré Radherovy parní cihelny. Benjamin Franklin Hunt tedy zakládá společnost s ručením omezeným «Egerländer Porzellanfabrik Elbogen, G.m.b.H.». V těch dobách bylo vydání podobného povolení cizímu státnímu příslušníkovi velmi neobvyklé. Říkalo se, že tomu pomohly určité vlivné osoby v čele státu, které...
1 | 2 >>